طراحی جواهر - جواهر سازی

جواهر سازی

طراحی جواهر - جواهر سازی

 

آموزش جواهرسازی
آموزش پله به پله رشته جواهرسازی با بکارگیری طلا ، نقره  یا فلزات رنگین مس و برنج که مثل طلا و نقره امکان نورد و مفتول شدن و نقطه ذوب مناسب برای ریخته گری را دارند .

 


 هنرجویان در دوره مقدماتی جواهر سازی ،  بخش هایی از تکنیک های کار با فلزات قیمتی را یاد می گیرند  و در پایان دوره خواهند توانست از روی ژورنال جواهرات شبیه سازی کنند و یا با خلاقیت و ذهنیت خود ، طرح ابداعی خود را کار کند.

در این کلاس ها مدل های جدیدی که بیشتر مورد علاقه سلیقه های مدرن و امروزی است آموزش داده میشود ، اما هنرجویان با تکنیک هایی که یاد می گیرند ،  می توانند مدل های کلاسیک جواهرات را نیز کار کنند.

 

طراحی جواهر ، آموزش طراحی جواهر

 آموزش طراحی جواهر

عنوان دوره : آموزش طراحی طلا و جواهر .

هدف دوره :
آموزش گام به گام طراحی طلا و جواهر به همراه تکنیکهای پیشرفته و کاربردی در زمینه جواهر سازی , مخراجکاری , قالبسازی و رندرینگ .


مزایای اصلی طراحی طلاو جواهر با کامپیوتر

1-    بالا رفتن سرعت , دقت و ظرافت در طراحی و از بین رفتن محدودیتهای طراحی و ساخت بصورت دستی .

2-    توانایی کم کردن وزن کار تا پایین ترین حد ممکن .

3-    تعیین وزن فلز , تعداد و وزن سنگهای مصرفی قبل از ساخت و محاسبه قیمت آن .

4-    توانایی گرفتن عکس مجازی از مدل طراحی شده قبل از صرف هزینه های زیاد برای ساخت مدل .

5-    قیمت پایین ابزار و تجهیزات لازم برای طراحی با رایانه در مقایسه با روشهای سنتی .

6-    طراحی با رایانه به شما این امکان را میدهد تا مدل سه بعدی اولیه را قبل از ساخت مشاهده کرده و تغییراتی را به لحاظ شکل , سایز , رنگ و متریال را اعمال کنید.

 

جهت اطلاع از شرایط آموزش تخصصی طراحی جواهر و جواهر سازی  با ما تماس بگیرید و از شو روم طراحی ها و اجراهای هنرجویان از نزدیک بازدید کنید : 
 
22587587   -   22580505

 

طراحی جواهر - جواهر سازی مشاهده شده توسط Customers طراحی جواهر - جواهر سازی - دوره های جواهر سازی : آموزش پله به پله جواهر سازی با بکارگیری طلا ، نقره یا فلزات رنگین مس و برنج . دوره های طراحی جواهر : آموزش طراحی جواهر ، آموزش نرم افزارهای طراحی جواهر - مرکز آموزش تخصصی جواهرسازی و طراحی جواهر - تصویرگران پویا اندیش . رتبه:4.3