طراحی جواهر - جواهر سازی

جواهر سازی

آموزش طراحی جواهر- جواهرسازی

آموزش جواهرسازی پله به پله با به کارگیری طلا، نقره  یا فلزات رنگین مس و برنج که مثل طلا و نقره امکان نورد و مفتول شدن و نقطه ذوب مناسب برای ریخته گری را دارند. 
 
 

 

 

کلاس طراحی طلا و جواهر

هنرجویان در دوره مقدماتی جواهر سازی، آموزش جواهر سازی دستی و بخش هایی از تکنیک های کار با فلزات قیمتی را یاد می گیرند و در پایان دوره خواهند توانست از روی ژورنال جواهرات شبیه سازی کنند و یا با خلاقیت و ذهنیت خود، طرح ابداعی خود را کار کند.
 
در این کلاس ها مدل های جدیدی که بیشتر مورد علاقه سلیقه های مدرن و امروزی است آموزش داده می شود، اما هنرجویان با تکنیک هایی که یاد می گیرند، می توانند مدل های کلاسیک جواهرات را نیز کار کنند. 
 

هدف دوره : آموزش طراحی طلا و جواهر به صورت گام به گام همراه با تکنیک های پیشرفته و کاربردی در زمینه جواهر سازی، مخراجکاری، قالبسازی و رندرینگ.

 

 

طراحی جواهر ، آموزش طراحی جواهر

 
 

آموزش طراحی جواهرات

آموزش جواهر سازی از آن دست هنرهایی است که طرافت، دقت و خلاقیت را می طلبد تا طراحی جواهر به زیبا ترین و ظریف ترین حالت ممکن صورت گیرد. ما در این مسیر همراه شما هستیم.

هدف دوره جواهر سازی

 آموزش طراحی طلا و جواهر به صورت گام به گام همراه با تکنیک های پیشرفته و کاربردی در زمینه جواهر سازی، مخراجکاری، قالبسازی و رندرینگ انجام می کیرد.
 

مزایای اصلی آموزش جواهر سازی با کامپیوتر

1-  بالا رفتن سرعت، دقت و ظرافت در طراحی و از بین رفتن محدودیت های طراحی و ساخت بصورت دستی.
 
2-  توانایی کم کردن وزن کار تا پایین ترین حد ممکن.
 
3-  تعیین وزن فلز، تعداد و وزن سنگهای مصرفی قبل از ساخت و محاسبه قیمت آن.
 
4-  توانایی گرفتن عکس مجازی از مدل طراحی شده قبل از صرف هزینه های زیاد برای ساخت مدل.
 
5-  قیمت پایین ابزار و تجهیزات لازم برای طراحی با رایانه در مقایسه با روشهای سنتی.
 
6-  طراحی با رایانه به شما این امکان را میدهد تا مدل سه بعدی اولیه را قبل از ساخت مشاهده کرده و تغییراتی را به لحاظ شکل، سایز، رنگ و متریال را اعمال کنید.
 

 ابزار جواهر سازی

از ابزار های مختلفی در کلاس های جواهر سازی مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله : اره مویی، سوهان کاری، اندازه، تجهیزات بستن قطعه، انبرهای خم کاری مانند انبر دم پهن، انبر پنبر، انبر دم گرد و ... 

جهت اطلاع از شرایط آموزش تخصصی طراحی جواهر و جواهر سازی  با دکوراسیون کلس تماس بگیرید و از شو روم طراحی ها و اجراهای هنرجویان از نزدیک بازدید کنید : 
 

 

 

22587587   -   22580505