آموزش پست پروداکشن در معماری

آموزش حرفه ای پست پروداکشن

آموزش پست پروداکشن ( post production) در آموزشگاه تصویرگران پویا اندیش به صورت کاملا تخصصی با اساتید حرفه ای این حوزه صورت می گیرد. در این دوره، انواع مدلسازی فضاهای معماری داخلی و خارجی آموزش داده می شود.
 

هدف دوره آموزشی پست پروداکشن در معماری

یادگیری ساده، کامل و کاربردی قسمت های مهم  3Ds Max و پست پروداکشن در معماری. در این دوره پست پروداکشن فیلم، سینما و آموزش پست پروداکشن رندر خارجی و ... نیز تدریس می شود.
 

مخاطبین دوره

معماران، طراحان داخلی، مهندسین، دانشجویان و علاقه‌ مندان رشته‌های طراحی داخلی، عمران، شهرسازی، معماری، طراحان کابینت، علاقه‌ مندان به انیمیشن، هنرهای دیجیتالی و سه‌ بعدی و نیز گرافیست‌ها و طراحان صنعتی .
 

پیش‌ نیاز دوره

پیش نیاز آموزش post productioon،  آشنایی با تری دی مکس و وی‌ ری ( V-Ray ) می باشد.
 

شیوه تدریس

جهت بهره وری هر چه بیشتر از کلاس و تدریس و عدم تلف شدن وقت در یادداشت برداری هنرجویان محترم، فیلم ویدئویی تدریس هر جلسه آموزشی در انتهای همان کلاس تقدیم هنرجو خواهد شد. برای جلسه آینده نیز تمریناتی را با توجه به آموزش داده شده، جهت انجام در منزل به هنرجو داده می شود.
 

انتظارات در پایان دوره 

این دوره از کلاس ها برای یادگیری عمیق و حرفه ای پست پروداکشن و محیط و عملکرد مدلسازی فضاهای معماری داخلی و خارجی تنظیم شده است.
بنابراین، در پایان دوره هنرجو به تمام قسمت هایی مثل داشتن دید هنرمندانه برای ایجاد مدل هایی با تناسبات و با کیفیت ساختاری درست و بهینه، آموختن نکات زیبایی شناسانه و تحریک قدرت تجسم و فهم سه بعدی، آشنا شدن با تکنیک های مختلف مدلسازی پایه و درک عملکرد و کانسپت و مبانی تکنیکال Editable patch Editable SPline Editable Ploy، مدیریت پروژه، یادگیری و به وجود آوردن درکی عمیق و کاربردی از فرآیند تحلیل مدل، نحوه بهینه سازی مدل ها برای اشغال کمتر فضای حافظه، روش های صرفه جویی زمان در مدلسازی  و در آخر تنظیم کردن درست و بهینه کردن یک فایل صحنه و مدل های ساخته شده برای استفاده از نور و متریال و دوربین گذاری و مطالب بسیار دیگر ... مسلط خواهد شد. در واقع بعد از اتمام این دوره هنرجو به تمام چیزهایی که برای اجرای یک پروژه طراحی داخلی و یا خارجی و یا عمرانی شهرسازی، معماری و.... برای مدلسازی و همچنین پست پروداکشن رندریگ آن مدل نیاز است، دست پیدا خواهد کرد. 
 
مدرس : مهندس مهدی بندری.
 
جهت اطلاع از شرایط آموزش تخصصی پست پروداکشن در معماری و  آموزش انواع مدلسازی فضاهای معماری داخلی و خارجی با دکوراسیون کلس تماس بگیرید : 
 
 
22580505  -  22587587
 
آدرس : تهران - پاسداران - ابتدای گلستان سوم - ساختمان 120 - طبقه دوم - تصویرگران پویا اندیش .