آموزش Vray

آموزش وی ری (V Ray) 

هدف دوره

در این دوره آموزش گام به گام و آسان قسمت های مختلف موتور رندر Vray به صورت کاملا کاربردی آموزش داده می شود. هم چنین نورپردازی در وی ری، آموزش وی ری اسکچاپ، آموزش وی ری تری دی مکس و ... از مباحثی هستند که در این دوره تدریس خواهد شد.
 
 

مخاطبین کلاس vray

دانشجویان و مهندسین نیز علاقه مندان به معماری و طراحی دکوراسیون داخلی  ، دانشجویان و طراحان صنعتی و عمران و شهر سازی، طراحان فضای سبز ،  طراحان کابینت ، گرافیست‌ها و علاقه مندان به هنرهای دیجیتالی و سه بعدی و نیز انیمیشن.
 
 

پیش نیاز دوره Vray

 

شیوه آموزش وی ری

جهت جلوگیری از اتلاف وقت هنرجویان محترم برای یادداشت برداری و حداکثر استفاده از تدریس ، تمامی تدریس های استاد به شکل صدا و تصویر ضبط شده و فایل ویدئویی آن در پایان هر کلاس تقدیم هنرجویان خواهد شد. متناسب با تدریس ، تمریناتی را جهت انجام در منزل به هنرجو داده خواهد شد، جلسه بعد قبل از کلاس کلیه تمرینات انجام شده بررسی و کرکسیون شده و تمامی سئوالات پاسخ داده خواهد شد. این تمرینات متناسب با تدریس، بهترین راه برای تثبیت کردن آموزش وی ری در در ذهن هنرجویان می باشد و همچنین به یادگیری ابزارها و نحوه استفاده از آنها کمک می‌کند. 
 
 
آموزش vray

 انتظارات در پایان دوره

در انتهای دوره های آموزش تخصصی Vray، هنرجویان کلیه مباحث مربوط به متریال دهی، نورپردازی و رندرینگ پروژه های معماری،  طراحی داخلی، عمرانی، صنعتی و ...  یاد می گیرند .
 
همچین کلیه پارامترهای موجود در وی ری  را،  مانند شناخت سخت‌ افزارهای مختلف سه بعدی و فهمیدن عملکرد،  کانسپت و مبانی تکنیکال موتور رندر V-Ray، شناخت نور های V-Ray و آنالیز نور IES و شناخت مفاهیم فیزیکی نور، درک مفهوم color mapping و استفاده‌ کاربردی از آن، مدیریت فایل های شلوغ با کمک V-Ray proxy و آموزش روش های کاربردی رندر انیمیشن توسط V-Ray و نیز مطالب بسیار دیگری را کاملا مسلط خواهند شد. 
 
 
 
جهت اطلاعات بیشتر در خصوص دوره های آموزش وی ری، با دکوراسیون کلس تماس بگیرید : 
 
 

22580505   -   22587587