خلاقیت با چوب

 خلاقیت با چوب و کاربرد آن در دکوراسیون :

کار با چوب از آن دسته هنرهایی است که فارغ از نوع فعالیت خود، می توانید آن را انجام دهید. هر آنچه که در فکر خود دارید را پیاده سازی کنید و با ساختن ایده های خود، به یک تکه چوب جانی دوباره ببخشید. با استفاده از چوب می توان خلاقیت های زیادی را در طراحی دکوراسیون داخلی داشت به این صورت که میتوان فضاهای داخلی را با چوب زینت داد. کاربرد چوب در دکوراسیون در مواردی زیادی از جمله طراحی حمام، طراحی کتابخانه با چوب، کف پوش ها و دیوارها دیده می شود.

کلاس آموزش کار با چوب و خلاقیت چوب 

 شناخت انواع چوب و کاربرد آن       
 شناخت ابزار آلات کاربردی چوب
 آموزش استفاده از ابزار آلات
 آموزش استفاده از شکل و فرم طبیعی چوب در خلق آثار هنری و کاربردی در دیزاین داخلی
آموزش رنگ آمیزی چوب و آثار چوبی، آموزش معرق چوب 
 هنرجو پس از گذراندن این دوره ها کاملا آماده فراگیری منبت چوب و پیکر تراشی می باشد که در ادامه دوره های مذکور است.
 
 در حین دوره اول هنرجو ساخت تابلوهای معرق روی چوب با استفاده از رنگ و طرح طبیعی چوب را فرا می گیرد و همچنین می تواند از فرم طبیعی چوب اجسامی دکوراتیو مانند میز و صندلی، آباژور، ساعت، جاشمعی، جاعودی، دکوری های روستیک و هنری مدرن و حجم های دکوراتیو و ... را بسازد و با استفاده از آموزش پتینه روی چوب ، مواد ارگانیک و طبیعی و تلفیق با چرم و مواد آثاری خلاقانه زیبا و کاربردی در دکوراسیون داخلی را خلق کند.
 استفاده از امکانات سمعی و بصری و نشان دادن فیلم های آموزشی و هنری رشته خلاقیت با چوب در جهت بالا بردن سطح علمی و تجربی هنرجویان 
 برگزاری نمایشگاه های گروهی هنرجویان خلاقیت با چوب در آتلیه پویا اندیش و دیگر مراکز نمایشگاهی .  
 

آموزشگاه کار با چوب

آموزش کار با چوب سختی های خود را دارد. آموزش کار با چوب نیازمند یادگیری تکنیک ها و روش های مفید برای ایجاد خلاقیت با چوب است. تلاش ما بر این است تا به کمک مدرسین حرفه ای این حوزه به شما کار با چوب را آموزش دهیم تا مهارت لازم را کسب کنید و از این طریق بتوانید برای خود درآمد زایی داشته باشید مخصوصا که بازارکارهای هنری و فروش آنها در فضاهای مجازی بسیار فراگیر است.

پایان آموزش کار با چوب 

گواهی پایان دوره ی آموزشی خلاقیت با چوب تصویرگران پویا اندیش به دو زبان فارسی و یک زبان منتخب از طرف هنرجویان این مرکز به نسبت کشور مورد نظرشان جهت تحصیل یا کار صادر می گردد، که این گواهی ترجمه شده به تایید قوه قضائیه می رسد و به همراه گواهی پایان دوره داخلی آموزشگاه در اختیار هنرجویان محترم قرار می گیرد.
 
جهت اطلاع از نحوه برگزاری کلاس های خلاقیت با چوب با دکوراسیون کلس تماس بگیرید :
 
 

22580505   -   22587587