آموزش مینیاتور

نقاشی مینیاتور چیست؟

نقاشی مینیاتور که با نام "نگارگری" نیز شناخته می شود در واقع به تصویر کشیدن تصاویر به شیوه ای غیر واقعی می باشد و خاصیت حجم دادن و سایه روشن کردن در آن به کار نمیرود و به همین علت ممکن  است به واقعیت شباهت زیادی نداشته باشد.  در واقع یکی از اصیل ترین سبک های طراحی در ایران نقاشی مینیاتوری ایرانی می باشد. کلمه مینیاتور در لغت معنای "کوچک نشان دادن" می باشد و می توان در این گونه نقاشی های ظریف اجسام را در ابعاد بسیار کوچک به تصویر کشید.

آموزش نقاشی مینیاتوری ایرانی ( آموزش مینیاتور ) 

آیا تا به حال شده است دل تان بخواهد تصویر ذهنی خود و عالم خیال خویش را به تصویر بکشید؟ به کمک آموزش نقاشی مینیاتوری (نگارگری) می توانید به راحتی تصویر دهن خود را ثبت کنید. شاید این جمله را شنیده باشید که وقتی به یک تابلوی مینیاتور نگاه می کنند چنان به آن خیره می شوند که گویا در این دنیا حضور ندارند و با نگاه کردن به آن گویی سوار بر هواپیما ی خیال خود شده اندنقاشی مینیاتور از آن دسته هنرهایی است که بی شک عاشق آن خواهید شد. 

هنرآموزان در طی این دوره آموزش هایی مانند قلم گیری و رنگ آمیزی را فرا میگیرند و با اصول ترکیب بندی و طراحی آن آشنا می شوند. هنرجو با فرا گرفتن این تکنیک ها می تواند حتی سبک های دیگر را در طراحی و نقاشی و فعالیت های هنری فرا بگیرد.

 آموزش نقاشی مینیاتوری

کلاس های آموزش مینیاتور در تهران

یکی از معدود مجموعه هایی که دوره نقاشی مینیاتور را برگزار می کند، پویا اندیش می باشد. شما می توانید با بهره گیری از تجربه عملی اساتید این آموزشگاه تکنیک های و سبک های مختلف را کاملا فرا بگیرید. تمرینات هر سرفصل در این دوره متناسب با سطح هر هنرجو با ایشان تمرین می شود و تمام ظرافت های موجود در این سبک به طور کامل آموزش داده می شود

 

  •  آموزش نقاشی ایرانی - مینیاتور از مبتدی تا پیشرفته . 

 

  •  پس از پایان آموزش مینیاتور،  گواهی پایان دوره ی آموزشی رشته نقاشی ایرانی - مینیاتور تصویرگران پویا اندیش به دو زبان فارسی و یک زبان منتخب از طرف هنرجویان این مرکز به نسبت کشور مورد نظرشان جهت تحصیل یا کار صادر می گردد، که این گواهی ترجمه شده به تایید قوه قضائیه می رسد و به همراه گواهی پایان دوره داخلی آموزشگاه در اختیار هنرجویان محترم قرار می گیرد.

 

  •  دعوت از هنرجویان رشته مینیاتور به همراه اساتید مربوطه جهت حضور در همایش ها و نمایشگاه های مینیاتور . 

 

  •  استفاده از امکانات سمعی و بصری و نشان دادن فیلم های آموزشی و هنری رشته مینیاتور در جهت بالا بردن سطح علمی و تجربی هنرجویان 

 

  •  برگزاری ورک شاپ های مینیاتور با حضور هنرجویان آموزشگاه و با اجراء و مدیریت اساتید نقاشی ایرانی . 

 

  •   برگزاری نمایشگاه های گروهی و اختصاصی هنرجویان مینیاتور در آتلیه پویا اندیش و دیگر مراکز نمایشگاهی .  

 

جهت اطلاع از برنامه دوره های اموزش مینیاتور - نقاشی ایرانی با دکوراسیون کلس تماس بگیرید:

 22587587  -  22580505

پیشنیازهای دوره آموزش نقاشی مینیاتور مناسب چه کسانی است؟

اگر شما پیشنیازهای طراحی چهره و فیگور یا رنگ شناسی را دارید می توانید با خیال راحت در این دوره ثبتنام کنید. پیشنیازهای این دوره شامل موارد زیر می باشد:

  • آشنایی با طراحی چهره و فیگور

  • آشنایی با رنگ و رنگ شناسی و نحوه ایجاد سایه و روشن

با این حال اگر در موارد بالا حرفه ای هم نیستید اما باز هم می توانید در این دوره شرکت کنید. چراکه تمام موارد لازم به شما آموزش داده خواهد شد.

بازار کار نقاشی مینیاتور یا نگارگری به چه صورت است؟

از آنجایی که هنر نقاشی مینیاتور در ایران قدمت طولانی دارد و جزو یکی از هنرهای جذاب برای توریست ها و افراد هنرمند خارج از کشور محسوب می شود، بنابراین بازار کار این رشته برای هنرمندان متبحر می تواند بسیار خوب باشد. همچنین افرادی که به سطح قابل قبولی در این رشته برسند و تجربه کافی را کسب کنند می توانند یا وارد تدریس در این حوزه شوند و یا سفارش هایی را به صورت شخصی قبول کنند.

 

 

 

بعدی 1 2 3 4 5 6 7 8