آموزش اسکیس و راندو در معماری

کلاس آموزش اسکیس و راندو

دوره آموزش اسکیس و راندو 

طراح با استفاده از استعدادها و توانایی های فردی طرح های اسکیس را ایجاد می نماید و این طرح های اولیه در معماری از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. طرح های اسکیس ایجاد شده توسط راندو کردن به طرح های بسیار جذاب و واقع گرایانه ای تبدیل می شوند که در معماری نیز کاربرد بسیار زیادی دارند و می توانند توجه مشتریان زیادی را به خود جلب کنند.
 
مطمئنا اگر شما به عنوان یک طراح از اعتماد به نفس کافی در ایجاد طرح های اسکیس و برخوردار باشید، به همان اندازه می توانید توانایی ها و مهارت های خود را در این زمینه افزایش دهید و در نهایت طرح های بسیار ایده آل و بی نظیری را تولید نمایید و آن ها را به بهره برداری برسانید.
به همین دلیل است که آموزش اسکیس و راندو در معماری از اهمیت زیادی برخوردار می باشند؛ البته در مرحله اول فرصت های شما برای رشد ممکن است محدود باشد. اما با تمرین بیشتر و کسب مهارت در زمینه راندو و اسکیس در معماری می توانید مشتریان خود را جذب نمایید.  راندو و اسکیس در طراحی های معماری سبب افزایش پیشرفت و موفقیت در این زمینه می گردند.
 
 

اهمیت آموزش اسکیس و راندو در معماری  

اکثر طراحان با این موضوع موافق هستند که استفاده از طراحی های سه بعدی در معماری یک امر ضروری می باشد. که با استفاده از آن می توان پروژه های جذاب تری را ایجاد نمود و فرصت های جدیدی را برای موفقیت در پروژه ها ایجاد نمود.
استفاده از راندو و اسکیس در طراحی ها سبب بهبود کیفیت طراحی ها می گردد و به این ترتیب میزان پیشرفت و موفقیت طرح ها را افزایش می دهد.
استفاده از راندو و اسکیس در معماری داخلی، تلاش مناسبی برای تحت تأثیر قرار دادن مشتریان می باشد. حتی می توان گفت که میزان چالش برانگیز بودن طرح شما در معماری به اندازه تأثیر راندو و اسکیس در آن طرح تأثیرگذار نمی باشد.
راندو و اسکیس در معماری سبب ایجاد طرح های قانع کننده می گردد و مشتریان می توانند به یک تجسم واقعی از پروژه دست یابند؛ زیرا طرح های ایجاد شده با راندو و اسکیس در معماری بسیار نزیدیک به واقعیت می باشند و با بهره مندی از آن ها می توان دنیای واقعی را تصور نمود. 
 

اهمیت آموزش اسکیس و راندو در معماری

 

 


 

راندو و اسکیس در طرح های و مدل سازی های سه بعدی سبب ایجاد تمایز و برجستگی در طرح ها می گردند و بازاریابی برای پروژه های طراحی در این زمینه را آسان تر می گردانند. تصدیق طرح ها و مدل های سبه بعدی ایجاد شده توسط راندو لسکیس در معماری سبب ایجاد تعامل مشتری با طرح می گردد و به این ترتیب خواسته ها و شرایط مورد نیاز آنان از ظریق طرح های سه بعدی و کاملا واقع گرایانه برآورد می شود. 
به این ترتیب میزان موفقیت در روند پروژه افزایش می یابد.
راندو و اسکیس در معماری سبب ارائه مدل های سه بعدی مناسب می گردند و کیفیت طراحی ها را بالاتر می برند؛ به همین دلیل می توان از مدل های ایجاد شده در معماری برای تبلیغات استفاده نمود و یک تصور واقعی از تمام جزئیات طرح را تولید نمود. راندو و اسکیس در معماری نقش بسیار مؤثری را در ترویج طراحی های سه بعدی دارند.
با بهره مندی از آن ها می توان نمونه کارها را برجسته تر نمایش داد و خلاقیت ایده ها را به گونه ای واضح تر نشان داد. طراحی های سریع و مبتکرانه ایجاد شده توسط اسکیس را می توان با راندو به گونه ای کاربر پسند ارائه داد، در واقع راندو و اسکیس، قدرت تجسم را در معماری افزایش می دهند. با بهرمندی از راندو می توان ویژگی های موجود در طرح های اسکیس ارائه شده در معماری را برجسته تر نمایش داد و یک طراحی بسیار با کیفیت و زیبا را ایجاد کرد. بنابراین اگر می خواهید در طراحی های مربوط به رشته معماری موفق باشید باید به آموزش راندو اسکیس در  معماری بپردازید و با کسب مهارت در این زمینه میزان موفقیت و پیشرفت خود را در این زمینه ارتقاء دهید.
 
 
دوره آموزش اسکیس و راندو در معماری
 
نحوه نمایش یک اسکیس معماری در واقع بیان گرافیکی معماری می باشد تا بتوان کیفیت و چگونگی یک طرح را که در زمان معینی انجام گرفته است را نشان داد.

کلاس آموزش اسکیس و راندو از پایه

 ترسیم سریع و درست پرسپکتیوها 
 ترسیم سریع و درست پرسپکتیوها 
 گرافیک پلان ها 
 برش ها به همراه مسائل اقلیمی
 نماها    
 چیدمان   
 مبانی نظری معماری در جهت پروراندن یک ایده طراحی
 ترسیم پرسپکتیوها ، متریال ها ، کف سازی ، شیشه ها ، درخت ها ، آسمان ، انواع هاشور 
مفاهیم سایه ، بازتاب ها ، درجه بندی سطوح ، ترسیم اسکیس معماری
چیدمان شیت اسکیس ، راندو پلان ها ، ترسیم مقاطع ، نوشتن انواع فونت 
correction ، مبانی نظری معماری ، پروراندن یک ایده طراحی . 
 راندو در معماری
راندو پلان       
راندو با ماژیک    
 راندو با مداد رنگی
  برگزاری ورک شاپ های راندو و اسکیس با حضور هنرجویان آموزشگاه و با اجراء و مدیریت اساتید راندو و اسیکس  
 
 جهت اطلاع از تاریخ و شروع کلاس های آموزش راندو و اسکیس با دکوراسیون کلس تماس بگیرید و از آرشیو راندو و اسکیس فارغ التحصیلان
 
 .راندو معماری این مرکز بازدید نمایید 
 
 22580505   -    22587587 

نمونه کارهایی از هنرجویان راندو و اسکیس :

 

  • راندو معماری
دیدگاه خود را ارسال کنید
نام:  *  نظر:  * 

ایمیل: