آموزش سفالگری مبتدی تا حرفه ای

آموزش سفالگری 

مشاهده حجم گِلی که روی چرخ در حال شکل گرفتن است، چرخش صفحه مُدور و صدای خوش آيندی که در فضای کارگاه می پيچد و حرکت رقص گونه انگشتان سفالگر که از ميانه آنها، گِل شکوفه مي زند و سر بر می آورد و روبه بالا قد می کشد! جذاب و ديدنی است، شگفت انگيز است. آموزش سفالگری از آن دسته هنرهایی است که بی شک روح را می نوازد و در کنار خشکی خاک لطافت  را به هم دارد.

 کلاس سفالگری در تهران

محل برگزاری کلاس های سفالگری ما در تهران است. ما در کلاس سفالگری با مواد سفالگری و ابزار لازمه این کار آشنا مي شويم. اشکال مختلف کار روی چرخ سفالگری را ياد می گيريم، قواعد کار با چرخ و انواع تکنيک های سفالگری را تجربه می کنيم. از تجربيات با ارزش گذشتگان خود بهره می گيريم و علمی تر و با نگاه نو به راز و نياز با گِل سفال می نشينيم.
 
خاک سفالگری در اثر مخلوط شدن با آب، گِل چسبنده ایی به وجود می آورد که به آن گِل سفالگری می گويند و در اثر حرارت به ماده سخت و محکمی بدل می گردد که در مقابل آب مقاوم است. این گِل ورز داده می شود تا یکدست شود و هوای داخل آن خارج گردد. قبل از اختراع چرخ سفالگری، انسان ظروف مورد نظرش را بصورت فتیله ایی مي ساخته، دراین نوع ساخت، گِل سفال به شکل فیتیله یا طناب روی هم چيده شده و دیواره ظرف را به وجود می آورد برای اینکه از تَرَک خوردن گِل جلوگيری شود، مقداری لویی ( الیاف بسيار نرم گُل نی ) به گِل رُس اضافه می کنيم و .... 
برای ثبت نام کلاس

آموزش معرق کاشی کلیک کنید.

 

 آموزشگاه سفالگری

ما در آموزشگاه سفالگری از اساتید حرفه ای و متخصص این رشته بهره جستیم تا هنرجویان عزیز با انواع تکنیک های مختلف آشنا شوند مهارت لازم را کسب کنند و پس از گذراندن این دوره وارد مسیر حرفه ای خود شوند. هم اکنون نیز دوره های زیادی در دکوراسیون کلس (تصویر گران پویا اندیش) در حال برگزاری است. ما تا حرفه ای شدن شما در کنارتان هستیم.

پایان دوره آموزش سفالگری

گواهی پایان دوره ی آموزشی رشته سفالگری در آموزشگاه سفالگری تصویرگران پویا اندیش به دو زبان فارسی و یک زبان منتخب از طرف هنرجویان این مرکز به نسبت کشور مورد نظرشان جهت تحصیل یا کار صادر می گردد، که این گواهی ترجمه شده به تایید قوه قضائیه می رسد و به همراه گواهی پایان دوره داخلی آموزشگاه در اختیار هنرجویان محترم قرار می گیرد.
 
آموزش سفالگری با دست دعوت از هنرجویان سفالگری به همراه اساتید مربوطه جهت حضور در نمایشگاه ها، همایش ها، سمپوزیوم ها و مسابقات  سفالگری. 
 
سفالگری استفاده از امکانات سمعی و بصری و نشان دادن فیلم های آموزشی و هنری سفالگری در جهت بالا بردن سطح علمی و تجربی هنرجویان 
 
آموزشگاه سفالگری برگزاری همایش ها و سمپوزیوم های  سفالگری، مجسمه سازی، نقش برجسته و لعاب با حضور و سخنرانی اساتید سفال.  
 
دوره سفالگری برگزاری ورک شاپ های سفالگری و لعاب با حضور هنرجویان آموزشگاه و با اجراء و مدیریت اساتید سفال.  
 
مدرک سفالگری برگزاری نمایشگاه های گروهی هنرجویان سفالگری در آتلیه پویا اندیش و دیگر مراکز نمایشگاهی.  
 
سفالگری مبتدی فروش انواع ابزارآلات سفالگری، چرخ سفالگری دستی و برقی  و لوازم سفالگری در خانه. 
 
جهت اطلاع از برنامه دوره های آموزش سفالگری با ما  تماس بگیرید و از شو روم انواع ظروف سفال و لعاب سفال هنرجویان این رشته بازدید فرمایید :

 22587587  -  22580505

  • آموزش سفالگری
بعدی 1 2 3 
دیدگاه خود را ارسال کنید
نام:  *  نظر:  * 

ایمیل: