طراحی بی نظیر و جذاب دکوراسیون خانه های کوچک

 

 طراحی بی نظیر و جذاب دکوراسیون خانه های کوچک

 

 

 

طراحی دکوراسیون خانه های کوچک اگر هوشمندانه و اصولی صورت بگیرد می تواند در استفاده بهینه از فضای منزل و ایجاد یک دکوراسیون بی نظیر و چشم نواز تأثیر بسیار زیادی داشته باشد.

 
 

استفاده از طرح ها و رنگ های زیبا در طراحی دکوراسیون خانه های کوچک و نقلی می تواند حس طراوت و شادابی را به مبلمان و اتاق پذیرایی در خانه های کوچک ببخشد.

 
 

بنابراین در این مقاله قصد داریم به نحوه طراحی دکوراسیون خانه های کوچک و نقلی بپردازیم:

 


 

اصول اولیه طراحی داخلی منزل کوچک

 
 

استفاده از وسایل سفید رنگ در طراحی دکوراسیون منزل کوچک، سبک طراحی دکوراسیون پذیرایی خانه های کوچک را تا سال ها بعد تضمین می کند. 

 
 

استفاده از رنگ های گوناگون در طراحی دکوراسیون پذیرایی خانه های کوچک موجب می شود حالت خنثی و کسل کننده پذیرایی ازبین برود برای مثال می توانیم از کوسن های رنگارنگ زیبا و یا پنجره هایی با رنگ های زیبا برای جلوه بخشیدن به دکوراسیون داخلی خانه کوچک خود استفاده کنیم.

 
 

قفسه های چند منظوره

 
 

استفاده از قفسه های چند منظوره در طراحی داخلی خانه های نقلی، علاوه بر ایجاد دکوراسیون زیبا؛ به افزایش فضای مورد نیاز در منزل هم کمک بسیار زیادی می کند.

 
 

شما می توانید نهایت استفاده را از فضای این قفسه ها ببرید برای مثال می توانید کتاب های خود را درون یک قفسه قراردهید و در قفسه دیگر نقاشی ها و قاب عکس تان را قرار دهید و همچنین گلدان و سایر وسایل دکوری خود را درون این قفسه قرار دهید.

 


 

اتاق ناهارخوری شیک

 
 

استفاده از رنگ های مناسب در اتاق ناهارخوری نشانگر این است که شما همواره آماده پذیرایی از میهمان هستید. از یک فرش زیبا در دکوراسیون اتاق ناهار خوری استفاده کنید.

 
 

 همچنین استفاد از یک میز ناهار خوری طلایی در تابش نور درخشش زیبایی را به میهمانانتان هدیه می دهد.

 


 

زیبا و کاربردی

 
 

دیوارهای سفید ساده و قفسه بندی های باز در قسمت بالای منزل موجب می شود منزل بسیار کوچک به نظر برسد. بنابراین پر کردن قفسه ها با اشیای زیبا و رنگارنگ و همچنین استفاده از رنگ مناسب برای دیوار منزل تأثیر زیادی در بزرگتر جلوه دادن خانه های کوچک دارد.

 


 

اتاق خواب رویایی

 
 

استفاده از یک تخت خواب سفید با تاج و وسایل جانبی بزرگ، یک طراحی بی روح و خنثی در اتاق خواب کوچک شما ایجاد می کند. شما می توانید از یک روتختی طرح دار و بسیار زیبا بر روی تخت خواب خود استفاده کنید همچنین از یک روبالشی بسیار زیبا و هماهنگ با روتختی تان برای طراحی داخلی اتاق خواب کوچکتان استفاده کنید.

 
 

کنار تخت خود را نیز می توانید با قاب عکس سه تایی و کارت پستال های زیبا تزیین کنید.

 


 

تراس زیبا و باطراوت

 
 

استفاده از دو عدد صندلی و کوسن هایی با راه راه سیاه و سفید در تراس خانه های کوچک سبب ایجاد یک دکوراسیون زیبا در این قسمت از منزل می شود. همچنین استفاده از پرده در تراس موجب ایجاد حس شادابی و امنیت می شود. از کاشی ها رنگارنگ و زیبا هم می توان برای زیبایی بخشیدن و جلوه دادن به تراس استفاده کرد.