آموزش ماکت سازی در معماری

آموزش ماکت سازی و ساخت انواع ماکت های معماری ( با تجربه ایی بیش از 20 سال در حوزه آموزش ماکت معماری ) :  

آموزش ماکت سازی  ( از مبتدی تا پیشرفته )

 ماکت معماری          ماکت ویلا        آموزش ماکت سازی نماهای ساختمان

هدف دوره : یکی از روش های ارائه پروژه های معماری و طراحی داخلی استفاده از ماکت است که به فهم بهتر کار فرما و تصمیم گیری بهتر او پیش از اجرا کمک شایانی می کند. از این رو ساخت ماکت با کیفیتی مناسب در این دوره همراه با شناخت مواد و مصالح رایج در ماکت سازی اهمیت شایانی می یابد. ضمن اینکه ماکت سازی شغلی خاص و پر درآمد است که از عهده کمتر کسی ساخته است و امید است که با این دوره به اهداف کار آموزان برسیم.


مخاطبین دوره: دانشجویان طراحی داخلی و معماری که برای ارائه پروژه های دانشجویی خود نیازمند شناخت و تسلط بر آن هستند، کلیه علاقه مندان و دست اندرکاران قسمت دفاتر طراحی و شرکت های مهندسین مشاور که در مرحله مطالعات فاز صفر و فاز یک نیازمند ساخت ماکت هستند.برخی از طراحان حرفه ای نیز برای فهم بهتر خود و ارائه کار به کارفرما میتوانند از این دوره بهره ببرند.

شیوه تدریس: درس ماکت سازی دوره ای کارگاهی است که همراه با عملیات ساخت و ساز کارگاهی خواهد بود. قسمت اعظم این درس به کارهای انفرادی و گاه گروهی کارآموزان سپری میشود و تدریس و معرفی استاد بخش کوچک آن را شامل میشود. کورکسیون در پایان و حین هر جلسه توسط استاد صورت میگیرد تا نکات مورد نظر که گاه در پروژه پیش می آید را انجام دهند.


انتظارات در پایان دوره آموزشی: انتظار می رود فراگیران بتوانند ماکت و نمونه ای کوچک از طرح هایی که تهیه کرده اند را بسازند و در انتخاب متریال مورد نظر به تبحر برسند.

 استفاده از امکانات سمعی و بصری و نشان دادن فیلم های آموزشی و هنری رشته ماکت سازی در جهت بالا بردن سطح علمی و تجربی هنرجویان 

 برگزاری نمایشگاه های گروهی هنرجویان ماکت سازی در آتلیه پویا اندیش و دیگر مراکز نمایشگاهی .  

 گواهی پایان دوره ی آموزشی ماکت سازی تصویرگران پویا اندیش به دو زبان فارسی و یک زبان منتخب از طرف هنرجویان این مرکز به نسبت کشور مورد نظرشان جهت تحصیل یا کار صادر می گردد ، که این گواهی ترجمه شده به تایید قوه قضائیه می رسد و به همراه گواهی پایان دوره داخلی آموزشگاه در اختیار هنرجویان محترم قرار می گیرد.
 

 جهت اطلاع از شرایط کلاس های ویژه ماکت سازی با آتلیه دیزاین پویا اندیش تماس بگیرید .   22580505  -   22587587 

  • آموزش ماکت
  • آموزش ماکت
  • آموزش ماکت
  • آموزش ماکت
  • آموزش ماکت
  • آموزش ماکت
  • آموزش ماکت معماری
  • آموزش ماکت
دیدگاه خود را ارسال کنید
نام:  *  نظر:  * 

ایمیل: 
پویا اندیش
1396/01/24 | 6:34
دوست عزیز سلام . تشکر لطف دارید . متشکریم .
reza
1394/05/26 | 16:50
اجراهای ماکت موسسه شما خیلی زیباست .
آموزش ماکت سازی در معماری مشاهده شده توسط Customers آموزش ماکت سازی در معماری - ماکت سازی ، آموزش ماکت سازی ، ماکت سازی معماری - مرکز آموزش تخصصی ماکتآموزشگاهتصویرگران پویا اندیش با تجربه بیش از 20 سال سابقه در حوزه آموزش ماکت معماری. رتبه:4.9