پست پروداکشن در معماری

عنوان دوره آموزشی : پست پروداکشن ( post production) + آموزش انواع مدلسازی فضاهای معماری داخلی و خارجی .


هدف دوره آموزشی : یادگیری ساده ، کامل و کاربردی قسمت های مهم  3Ds Max و پست پروداکشن در معماری .

مخاطبین دوره :  معماران ،
طراحان داخلی ، مهندسین، دانشجویان و علاقه‌مندان رشته‌های طراحی داخلی ، عمران ، شهرسازی ، معماری ، طراحان کابینت ،  علاقه‌مندان به انیمیشن، هنرهای دیجیتالی و سه‌بعدی و نیز گرافیست‌ها و طراحان صنعتی .

پیش‌نیاز دوره : آشنایی با تری دی مکس و وی‌ ری ( V-Ray )

شیوه تدریس : جهت بهره وری هر چه بیشتر از کلاس و تدریس و عدم تلف شدن وقت در یادداشت برداری هنرجویان محترم ، فیلم ویدئویی تدریس هر جلسه آموزشی در انتهای همان کلاس تقدیم هنرجو خواهد شد . برای جلسه آینده نیز تمریناتی را با توجه به آموزش داده شده ، جهت انجام در منزل به هنرجو داده می شود .

انتظارات در پایان دوره  :
این دوره از کلاس ها برای یادگیری عمیق و حرفه ای پست پروداکشن و محیط و عملکرد مدلسازی فضاهای معماری داخلی و خارجی تنظیم شده است  ، بنابراین ، در پایان دوره هنرجو به تمام قسمت هایی مثل داشتن دید هنرمندانه برای ایجاد مدل هایی با تناسبات و با کیفیت ساختاری درست و بهینه ، آموختن نکات زیبایی شناسانه و تحریک قدرت تجسم و فهم سه بعدی و همچنین  آشنا شدن با تکنیک های مختلف مدلسازی پایه و درک عملکرد و کانسپت و مبانی تکنیکالEditable patch Editable SPline Editable Ploy  ، مدیریت پروژه ، یادگیری و به وجود آوردن درکی عمیق و کاربردی از فرآیند تحلیل مدل و نحوه بهینه سازی مدل ها برای اشغال کمتر فضای حافظه و روش های صرفه جویی زمان در مدلسازی و در آخر تنظیم کردن درست و بهینه کردن یک فایل صحنه و مدل های ساخته شده برای استفاده از نور و متریال و دوربین گذاری و مطالب بسیار دیگر ... مسلط خواهد شد . در واقع بعد از اتمام این دوره هنرجو به تمام چیزهایی که برای اجرای یک پروژه طراحی داخلی و یا خارجی و یا عمرانی شهرسازی ، معماری و.... برای مدلسازی و همچنین پست پروداکشن رندریگ آن مدل نیاز است ، دست پیدا خواهد کرد .

مدرس : مهندس مهدی بندری .

جهت اطلاع از شرایط آموزش تخصصی پست پروداکشن در معماری +  آموزش انواع مدلسازی فضاهای معماری داخلی و خارجی با ما تماس بگیرید :

22580505  -  22587587

آدرس : تهران - پاسداران - ابتدای گلستان سوم - ساختمان 120 - طبقه دوم - تصویرگران پویا اندیش .

پست پروداکشن در معماری مشاهده شده توسط Customers پست پروداکشن در معماری - آموزش پست پروداکشن ، دوره های آموزش تخصصی پست پروداکشن در معماری به همراه آموزش انواع مدلسازی های فضاهای معماری داخلی و خارجی - مرکز آموزش تخصصی پست پروداکشن - تصویرگران پویا اندیش . رتبه:4.4