VRay

عنوان دوره: دوره آموزشی وی ری (V Ray)
 

 


 
هدف دوره: آموزش گام به گام و آسان قسمت های مختلف موتور رندر Vray بصورت کاربردی .


مخاطبین دوره: دانشجویان و مهندسین نیز علاقه مندان به معماری و طراحی دکوراسیون داخلی  ، دانشجویان و طراحان صنعتی و عمران و شهر سازی، طراحان فضای سبز ،  طراحان کابینت ، گرافیست‌ها و علاقه مندان به هنرهای دیجیتالی و سه بعدی و نیز انیمیشن.

 

پیش نیاز دوره Vray : گذراندن دوره آموزشی تری دی مکس

 
شیوه آموزش Vray : جهت جلوگیری از اتلاف وقت هنرجویان محترم برای یادداشت برداری و حداکثر استفاده از تدریس ، تمامی تدریس های استاد به شکل صدا و تصویر ضبط شده و فایل ویدئویی آن در پایان هر کلاس تقدیم هنرجویان خواهد شد. متناسب با تدریس ، تمریناتی را جهت انجام در منزل به هنرجو داده خواهد شد ، جلسه بعد قبل از کلاس کلیه تمرینات انجام شده بررسی و کرکسیون شده و تمامی سئوالات پاسخ داده خواهد شد . این تمرینات متناسب با تدریس ، بهترین راه برای تثبیت کردن آموزش وی ری در  در ذهن هنرجویان می باشد و همچنین به یادگیری ابزارها و نحوه استفاده از آنها کمک می‌کند.
 
آموزش vray

 

انتظارات در پایان دوره :   در انتهای دوره های آموزش تخصصی Vray ، هنرجویان کلیه مباحث مربوط به متریال دهی ، نورپردازی و رندرینگ پروژه های معماری ،  طراحی داخلی ، عمرانی ، صنعتی و ...  یاد می گیرند .

همچین کلیه پارامترهای موجود در وی ری  را ،  مانند شناخت سخت‌ افزارهای مختلف سه بعدی و فهمیدن عملکرد ،  کانسپت و مبانی تکنیکال موتور رندر V-Ray، شناخت نور های V-Ray و آنالیز نور IES و شناخت مفاهیم فیزیکی نور، درک مفهوم color mapping و استفاده‌ کاربردی از آن ، مدیریت فایل های شلوغ با کمک V-Ray proxy و آموزش روش های کاربردی رندر انیمیشن توسط V-Ray و نیز مطالب بسیار دیگری را کاملا مسلط خواهند شد .

مدرس : مهندس مهدی بندری .
 

جهت اطلاعات بیشتر در خصوص دوره های آموزش وی ری ، با ما تماس بگیرید : 

22580505   -   22587587

 

VRay مشاهده شده توسط Customers VRay - آموزش VRay ، دوره های تخصصی آموزش Vray در معماری به همراه آموزش کامل متریال دهی ، نورپردازی و رندرینگ پروژه های معماری و طراحی داخلی - مرکز آموزش تخصصی وی ری - تصویرگران پویا اندیش . رتبه:4.4