آموزش نقاشی خط

 آموزش نقاشی خط  

نقاشی خط به معنای ساده ترکیبی از خطاطی و نقاشی می باشد و شیوه ای است از نقاشی مدرن و خوشنویسی سنتی که مخاطب را با تلفیقی از هنر مدرن و سنتی در دنیای امروز آشنا می کند و هنرمند را در عرصه وسیعی از نوگرایی قرار می دهد تا بتواند با تکنیک های خلاقانه ایی که در این مسیر تجربه می کند به نوآوری و شکل گیری این شیوه بپردازد و حتی این شیوه را با رعایت فرم و مفهوم عینی تا سبک های انتزاعی سوق دهد. آموزش نقاشیخط  باعث می شود به عمق عمیقی از مفاهیم و ارتباطات انسانی وارد شویم.  

مراحل آموزش نقاشی خط :

1- آشنایی با انواع خط 
2- رنگ شناسی   
3- کار با ورق طلا ، نقره ، مسی و نگارش روی آن 
4- بداعه نگاری روی بوم 
5- اجراء و نگارش تابلوهای برجستهنقاشی خط با مواد ترکیبی   
 

انواع نقاشی خط :

 نقاشی خط روی بوم

 آموزش نقاشی خط مدرن

 نقاشی خط ساده

 نقاشی خط روی مقوا

 

کلاس های خوشنویسی :

خوشنویسی را می توان بارزترین نمود هویت ملی در هنر ایران دانست و شاید کمتر هنری را می توان نام برد که در جایگاه هنر ناب خوشنویسی باشد، چرا که تناسب و هماهنگی را در حد کمال به هم آمیخته و زیبائی را به اوج خود رسانیده است.
 

آموزش خوشنویسی از مبتدی تا پیشرفته :

  خط ریز تحریری ( خودکار   خط درشت ( قلم ).
 

پایان کلاس آموزش نقاشی خط

گواهی پایان دوره ی آموزشی رشته نقاشی خط تصویرگران پویا اندیش به دو زبان فارسی و یک زبان منتخب از طرف هنرجویان این مرکز به نسبت کشور مورد نظرشان جهت تحصیل یا کار صادر می گردد ، که این گواهی ترجمه شده به تایید قوه قضائیه می رسد و به همراه گواهی پایان دوره داخلی آموزشگاه در اختیار هنرجویان محترم قرار می گیرد.
 
دعوت از هنرجویان نقاشی خط به همراه اساتید مربوطه جهت حضور در همایش ها و نمایشگاه های خط و نقاشیخط .
  استفاده از امکانات سمعی و بصری و نشان دادن فیلم های آموزشی و هنری رشته نقاشیخط در جهت بالا بردن سطح علمی و تجربی هنرجویان 
  برگزاری ورک شاپ های نقاشی خط با حضور هنرجویان آموزشگاه و با اجراء و مدیریت اساتید خطاطی و نقاشیخط. 
برگزاری نمایشگاه های گروهی و اختصاصی هنرجویان نقاشیخط در آتلیه پویا اندیش و دیگر مراکز نمایشگاهی .  
 
جهت اطلاع از شروع ترم های جدید آموزش نقاشی خط با دکوراسیون کلس تماس بگیرید و از شوروم نمونه کارهای اجرا شده هنرجویان نقاشی خط ما از نزدیک دیدن کنید:
 

 

  • آموزش خوشنویسی
  • آموزش نقاشیخط
  • خطاطی
  • آموزش خوشنویسی
  • خوشنویسی
  • آموزش خوشنویسی
  • دوره های نقاشیخط
  • آموزش خطاطی
  • آموزش خطاطی
  • آموزش خطاطی
دیدگاه خود را ارسال کنید
نام:  *  نظر:  * 

ایمیل: 
آموزش نقاشی خط مشاهده شده توسط Customers آموزش نقاشی خط - آموزش نقاشی خط شامل آموزش نقاشی خط مدرن ، آموزش نقاشی خط روی بوم ، آموزش خطاطی ، خطاطی نستعلیق صورت می گیرد. خوشنویسی از مبتدی تا حرفه ایی به صورت کاملا اصولی در مرکز آموزش نقاشی خط و خطاطی تصویرگران پویا اندیش رتبه:4.6