معرق کاشی

نقاشی موزائیک (معرق کاشی) :

 

معرق کاشی

هنر معرق کاشی از قدیمی ترین هنرهای ایرانی -اسلامی میباشد, که از در کنار هم قرار گرفتن کاشیهای رنگی, سرامیک, سنگهای رنگی, شیشه و متریالهای مشابه تشکیل شده, و  در کارهای دکوری , تزیینی و همچنین کاربردی ساخته و مورد استفاده قرار میگیرد و به دلیل کم هزینه  و در عین حال زیبا و پر کاربرد بودن و امکان تلفیق با هنر و تکنیکهای دیگر , این هنر , مورد استقبال مشتاقان و هنرمندان رشتهای تجسمی میباشد. همچنین با فراگیری این رشته , به راحتی میتوان تغییرات بسیار زیبا و کاربردی در اشیای دکوری و محیطها ایجاد کرد. این پکیج اموزشی شامل شناخت متریال, نحوه استفاده از ابزار , انتخاب مواد خام مصرفی , اجرا و در نهایت نحوه تلفیق این هنر با دیگر هنرهای تجسمی مانند نقش برجسته با چوب ,سفال و متریال های دیگر میباشد. پس از اتمام یک دوره اموزشی , هنر جو مسلط به  شناخت ,انتخاب و طراحی کار, اجرا و همچنین اجرای تلفیقی میشود .

 آموزش معرق کاشی
گواهی پایان دوره ی آموزشی رشته نقاشی موزاییک ( معرق کاشی ) تصویرگران پویا اندیش به دو زبان فارسی و یک زبان منتخب از طرف هنرجویان این مرکز به نسبت کشور مورد نظرشان جهت تحصیل یا کار صادر می گردد ، که این گواهی ترجمه شده به تایید قوه قضائیه می رسد و به همراه گواهی پایان دوره داخلی آموزشگاه در اختیار هنرجویان محترم قرار می گیرد.
 
 استفاده از امکانات سمعی و بصری و نشان دادن فیلم های آموزشی و هنری رشته نقاشی موزاییک در جهت بالا بردن سطح علمی و تجربی هنرجویان 


 برگزاری ورک شاپ های نقاشی موزاییک با حضور هنرجویان آموزشگاه و با اجراء و مدیریت اساتید معرق کاشی .  

 برگزاری نمایشگاه های گروهی و اختصاصی هنرجویان نقاشی موزاییک در آتلیه پویا اندیش و دیگر مراکز نمایشگاهی .  
 
آموزش معرق کاشی
جهت اطلاع از نحوه برگزاری کارگاه های تخصصی نقاشی موزاییک (معرق کاشی ) با ما تماس بگیرید و از نزدیک با نمونه کارهای هنرجویان این مرکز آشنا شوید : 
22580505   -  22587587

 

معرق کاشی مشاهده شده توسط Customers معرق کاشی - آموزش کاشی شکسته ، معرق کاشی و نقاشی موزاییک ، در کارگاه تخصصی آموزش معرق کاشی - تصویرگران پویا اندیش رتبه: